info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Şeffaf Plaklarla Ortodonti Tedavisi

seffaf-plaklarla-ortodonti-tedavisiOrthero Nedir?
Metal diş tellerini kullanmak istemiyor ve yeni bir alternatif mi arıyorsunuz?

ORTHERO tedavisi; Hızı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür. Metal diş tellerine gerek kalmadan, dışarıdan farkedilmesi güç olan bu tedavi yöntemi ile çarpışık diş problemlerinin önüne geçebilmektedir.

ORTHERO, artık tüm Türkiye’de muayenehane ve diş kliniklerinde.

Avantajları

Konforlu : Metal diş tellerine kıyasla daha acısız ve konforlu bir ortodontik tedavi yöntemidir. Gün içinde ağzınızda Orthero apareylerinin olduğunu dahi unutacaksınız.

Hijyenik : Orthero apareyleri sağlıklıdır ve özel olarak üretilir. Hijyeniktir. Diş sağlığınızı olumsuz etkilemez. İşinizde, evinizde, şehir yaşamınızda ve günlük aktivitelerinizde ORTHERO ile mükemmel bir uyum içinde olacaksınız.

carpik-disBütçe Dostu: Dişlerinizdeki ortodontik problemleri ORTHERO teknolojisi ile düzeltmek modern ortodontide önemli bir yer tutmaktadır. 3 boyutlu teknolojilerin güçlü potansiyelini, ortodonti uzmanlığımızı ve ileri mühendislik yöntemlerimizi insanları hak ettikleri özgüvene kavuşturmak için kullanıyoruz.

Kişiye Özel: ORTHERO apareyleri kişiye özel olarak en son 3D printer ve 3D scanner teknolojileri kullanılarak ileri malzemelerden üretilir.

Kolay: ORTHERO apareylerinin kullanımı çok kolaydır. Yemek esnasında kolayca çıkarılabilir. Her sıralı Orthero apareylerinde mutlu ve sağlıklı gülüşünüze bir adım daha yaklaşacaksınız.

Şeffaf:  ORTHERO apareyleri, modern ortodonti isteğiniz gülüşe kavuşmanızı sağlayacak en estetiksel ve şeffaf çözümdür. En yakınlarınız dahi dişlerinizin ortodontik tedavi altında olduğunu fark etmeyecek.

seffaf-dis

Tedavi Süreci

seffaf-plaklarla-ortodonti-tedavisi-2Muayene: Tedavinizi gerçekleştirecek Orthero kullanıcısı diş hekimi ile ağız ve diş sağlığınızın aparey tedavisine uygun olup olmadığı kontrol edilir.

Ölçü: Ağız ve diş sağlığınızın aparey tedavisine uygun olması durumunda, hekiminiz ağız ölçülerinizi alarak Orthero merkeziyle iletişime geçer.

3D Analiz: Ağız ölçülerinize göre hazırlanmış kişiye özel 3D tedavi planını, diş hekiminiz ile birlikte 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

Üretim: Analizin onayıyla birlikte kişiye özel tasarlanmış her bir aparey 3D printer’lar ile üretilerek diş hekiminize teslim edilir.

 

 

 

Şeffaf Plaklarla Ortodonti Tedavisi
5 (100%) 4 puans

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor