info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

İmplant

kadıköy implantKadıköy implant güvenli bir uygulama olmasıyla birlikte Türkiye’de ortalama 25 yıldır uygulanmaktadır. En önemli kısım doğru hastalara doğru hekimler tarafından yapılmaktadır.Kadıköy implant tedavisinde diyabetik hastalara pek tavsiye edilmemektedir nedeni ise iyileşmesi diğer hastalara göre uzun sürmektedir. Birde çok sigara içen bireylerde implant uygulamaları İmplantın uzun süreli olması için ağız bakımı düzenli yapılmalıdır. Bireyin evde yaptığı bakım her zaman yeterli olmaya bilir ağız gargaralarının belirtilen şekilde yapılırsa bakımın bir kısmı tamamlanmış olur.

 

İmplant Tedavisi

Cerrahi İmplantlar

Full Ağız İmplant Tedavisi

İmplant bölgesini diş fırçalar gibi düzenli bir şekilde fırçalamak implantın uzun ömürlü olmasının nedenlerindendir.
Dişin kök formunu taklit eden implant kemikte boşluk oluşturularak o alan imlant yapılır ve diş etinin üstü örtülür sanki toprağa bir tohum eker gibi implantı dişe ekeriz. Diş eti şekillenmesi 7-10 süre zaman alır bu zamandan sonra dişin porselen yapımı süreci başlar ölçü alınır ve 1 hafta içerisinde hazırlanarak diş sanki öz dişinizmiş gibi yapılır ve artık sağlıklı bir kadıköy implant sahip olmuş olursunuz.

İmplant tedavisini tam olarak bildiğinize emin misiniz? İnsanlar bilmediği şeylerden korkar  aslında düşündüğünüz kadar kokacak hiçbir şey yok önemli olan kadıköy implant  (Diş Hekimi Tansu Şen ) ile mi tedavi oluyorsunuz. Çünkü özel ve son teknolojik cihazlarımız (amerika,italya) dan gelen fdi onaylı malzemeler kliniğimizde kullanılmaktadır.
Kadıköy implant fiyatları sabit olmamakla birlikte hastanın ağız diş çene yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Bahariyede bulunan ofisimize muayene olmak için randevu alabilir yada iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

İmplant
5 (100%) 3 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor