info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Kadıköy Diş Sağlığı

kadikoy-dis-sagligiDişlerimiz bizim aynamızdır aslında. Bizi gösteren , ifade eden ve ne kadar bakımlı olduğumuzu belli eden ruh halimize etki eden bir unsurumuzdur.Diş sağlığımızda bir o kadar da önemlidir bizim için.Su alışkanlığımız gibi olmalıdır dişlerimize verdiğimiz önem.Nasıl hergün hiç bıkmadan su içiyor isek dişerlerimizide günde 3 defa fırçalamalıyız.Neden mi ?
İş hayatında sabah öğle ve akşam olmak üzere en az 3 öğün yemek yiyoruz bazen bu sayı artabiliyor.Her öğünde farklı yemekler yiyoruz.Dişlerimiz arasında bir çok yemek kalıntısı veya ağzımızda koku olmasının riski ne kadar çoktur.İş yerinde kendi olanaklarımız ile ufak bir diş fırçası , ve düş macunu sabah kahvaltısından ve öğle yemeğinden sonra dişlerimizi fırçalamamız hem sağlığımız için çok önemlidir , hemde iletişimde olacağımız için ağzı kokusunu önlemede.

Kadıköy Diş Hekimi olarak öğle tatili arasında bile sizlere imkan vermekten gurur duyarız.1-2 gün önceden alacağınız randevu ile diş sağlığınız çin bir katkıda bulunabilirsiniz.Kendinize iyi bakın gülmek için bir nedeniniz olmaktan mutluluk duyarız.

Kadıköy Diş Sağlığı
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor