info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Kadıköy Diş Hekimi

Kadıköy diş hekimi olarak sağlık dişlerin olması gerektiğinin farkındayız peki siz fakında mısınız? Dişlerle ilgili herkesin bir yorumu düşüncesi vardır fakat sonuç hep aynı kapıya çıkar “inci gibi dişler” peki sizin neyiniz eksik güzel gülüşler için neden kendinizi engelliyorsunuz ? Sizi korkutan fiyatlar mı yoksa ağzınıza yapılacak olan iğnenin acısı mı? size kadıköy diş hekimi olarak güzel bir haberimiz var artık korkmanıza çekinmenize gerek yok. Çünkü bu sorunların hiçbirini yaşamıyacaksınız son teknolojik cihazlarımızla acınızı uygun fiyatlarımızla kesenizi koruyoruz.

Kadıköy diş hekimi sağlıklı dişler için aklınıza gelebilecek ve gelmeyecek tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Sadece diş çekimi yada parlatma değil implant, diş ameliyatı, diş eti tedavisi, çene cerrahisi hizmetleri de vermekteyiz.

Dişinizin önemini sizlere örneklendirmeler ile anlatmak isteriz; Bir düşünsenize iş toplantısındasınız masada oturuyorsunuz vücudunuzda en ortaya çıkan kafa bölgesidir işte burada en önemli kısım başlıyor karşınızdaki kişilere sorular soruyor yada sorular alıyorsunuz peki dişleriniz böyle bir ortamda sizi gerektiği gibi temsil ediyor mu?

Yada dişleriniz sağlıklı görülebilir fakat dişinizin arka tarafındaki çürüklerin oluşturduğu o kokuya karşınızdaki kişi yada kişiler kaç dakika dayanabilir sizinle uzun bir sohbet etmek istediklerini düşünür müsünüz? Dişler sadece fırçalama ile bakımı tamamlanabilecek bir parçamız değildir belirli aralıklarla kontroller yapılmalı ve diş macunun yanı sıra ağız suyu gibi takviye ürünler kullanmanız gerekmektedir.Bu okuduklarınızı uyarlayarak kadıköy diş hekimi ile sağlıklı gülüşler sahibi olabilirsiniz.

Önemli olan dişlerinizin görünümü bir yana sağlıklı olmasıdır. Diş eti problemleri her 10 kişiden 3 ‘ünde rastlanmaktadır. Sıcak ve soğuk yemeklerin lezzetine ulaşamamanın ne kadar kötü bir şey olduğunu tahmin edebilirsiniz. Her geçen gün dünyamız sağlıksız ürünlere uyanmaktadır. Bu ürünleri tüketirken ilk gerçekleştiği nokta olan dişlerimiz bu gıdalar sayesinde onlarda zararlı olarak etkilenmektedir.
Kadıköy diş hekimi ilçenin en güzel yerlerinde bulunmaktadır. Bahariye caddesi üzerinde boğa heykelini geçince opera karşısındadır. Bulması kolay vazgeçmesi zor olan hekimliğimiz sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyor.

kadıköy diş hekimi ile tanışmadıysanız dişlerinizi yaptırmış sayılmazsınız !

Kadıköy Diş Hekimi
5 (100%) 3 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor