info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Kadıköy Diş Hekimi Kampanyası

kadikoy-dis-hekimi-kampanyaCerrah Dr Tansu Şen Gülmek herkesin hakkı düşüncesiyle özel bir kampanyaya imza atmış bulunmaktadır web sitemiz üzerinden randevu taleplerinde %15 gibi güzel bir indirimle kadıköy diş hekimi her zaman yanınızda.

Herkes gülsün güzel dişler sizce bir lüks müdür? yoksa ihtiyaç mı? öncelikle bunun cevabını kendimize vermemiz gerekir ama merak etmeyin biz size söyleyelim güzel dişler ihtiyaçtır peki en olmadık şeyleri ihtiyaç olarak gören bizler gerçek ihtiyacımız olan temiz,düzenli sağlıklı dişleri neden hep aksatıyoruz?

Tabi bunun birkaç sebebi var diş korkusu ve fiyat fazlalığı… fakat bu yazımızı okuduğunuzda her iki sorunuda aşmış olacağız.

ilk olarak diş korkusunu ele alalım. Neden korkarız Niçin korkarız ?

korku acı duyulacak olan adrenalini yüksek olaylarda meydana gelir ve bu doğrudur yaklaşık 15-20 yıl öncesinde tıpın imkanlarında acısız diş çekimi yok denebilecek kadar azdı birde insanlar kendince yöntemlerle kendilerine eziyet ediyorlardı. (dişe ip bağlama,kerpetenle çekme,ağrıyan yere yumruk atma gibi) ama sakın korkmayın bu eski ve bencil yöntemler artık çok eskilerde kaldı. 2015 yılının getirmiş olduğu teknoloji ile artık damağınızı uyuşturarak kadıköy diş doktoru ile işlemlerinizi kısa sürede ve ağrısız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

ikinci olarak fiyat korkusu…

Genel olarak halkımızın gelir düzeyi ortalama 1230 TL ‘dir. Bunun için halkımız gelirinin 300-400 TL sini  dişçiye vermek istemiyor çünkü o maaşla ev kirası ,faturalar,gıda alışverişi vs birçok ihtiyaçta değerlendireceklerdir. Kadıköy diş hekimi bu durumun farkında olarak özel fiyatlar ile bu düşüncelerinizden sizleri kurtaracak ve bütcenize zarar vermeden sağlığınıza sizleri kavuşturacağız.

Kadıköy Diş Hekimi Kampanyası
5 (100%) 3 puans

İlgili Kelimeler: , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor