info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Kadıköy Diş Eti Uzmanı

Kadıköy diş eti uzmanı Dr. Tansu Şen dişinizi tutan özel et tabakası olan diş eti tedavisi uygulamaktadır. Diş eti tahmin edemeyeceginiz kadar önemli dişin ağzımızda kalmasını sağlayan özel bir bölümdür.

Kadıköy diş eti uzmanı dişetleriniz de ki sorunları bulup teşhis koyup tedavi etmektedir. Diş eti problemleri ilk başta belli olmayan sadece muayene ile belirginleşecek durumda iken eğer müdahele edilmez ise göz ile anlaşıla bilen bir duruma gelir sonunda ise dişlerinizden ola bilirsiniz. İlk belirdi olarak ağızdan akıntı gelmesi ve diş etlerindeki morlukları, şişmeler ve kızarıklıklar fark etmenizle hemen hekimliğimize muayene olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Özellikle yaşlılarda görülen dişlerinin olmaması sorunu diş eti kaynaklı bir problemdir eğer ki dişlerinizi düzenli olarak fırçalar ve diş ipi ile temizliğini yaparsanız belirli aralıklarla doktorunuza kontrole gelirseniz ömür boyu sağlıklı dişler ve sağlıklı diş etleri ile yaşamınıza devem edebilirsiniz.

Kadıköy diş eti uzmanı olan ve sektöründe öncü uzun yıllardır Kadıköy de hizmet veren Dr. Tansu Şen ‘e muayene olarak tüm diş eti problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Kadıköy Diş Eti Uzmanı
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor