info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Kadıköy Diş Doktoru

Kadıköy diş doktoru istanbul anadolu yakasının en gözde ilçelerinden olan kadıköyde herkesin en çok ihtiyacı olduğu bir kısmının farkında olduğu bir kısmının daha fark edemediği  gülüşünüzün güzelleşmesi için hizmet vermekteyiz.Kadıköy diş doktoru  bahariye caddesinde diş doktoru olarak hizmet vermektedir.

Amacımız en iyi hizmeti kolay, kaliteli ve uygun fiyatla temin etmenizdir. İşte bu yüzden Dr. Tansu Şen sizlere kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.

Kadıköy diş doktoru olarak şunun farkındayız ; İnsanlarla görüşmenizde iş ve günlük hayatınızda gülüşünüzün yeri çok önemlidir sağlıklı ve beyaz dişler ile karşınızdaki insanlarla daha iyi sohbet eder ve kendinize olan öz güveniniz artar. Şimdi yapmanız gereken tek şey (0216) 336 89 20 nolu telefonu arayarak uygun tarihte randevu talep etmek daha sonra muayene hanemize gelerek kontrol yapılıp sizlere nasıl bir teknik uygulanacağını bunun yararları ve size olan maliyeti ile ilgili bilgi almaktır. Eğer sizde onaylarsanız yapılacak olan uygulamaya başlanır yada ameliyat gerektiren bir uygulama ise ameliyat tarihi verilerek o tarihte gelmeniz istenecektir.

Kadıköy diş doktoru sağlıklı gülüşler için hep yanınızda  bize ulaşın gülüşünüzü güzelleştirelim.

Kadıköy Diş Doktoru
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor