info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Lazer Diş Beyazlatma

kadikoy-lazer-dis-beyazlatmaKadıköy diş beyazlatma ile artık bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Dişleriniz düzenli ve çürüğünüz bile yok ise diş beyazlatma aşamasına geldiniz demektir. Dişlerinizi fırçalayarak sadece var olan görünümü korumaya ve dişlerinizin arasındaki yemek kalıntılarını temizleyebilirsiniz fakat beyaz dişlere sahip olmak için dişlerinize teknolojik cihazlarımız ile beyazlatma işlemini uygulamamız gerekmektedir.Kadıköy diş beyazlatma olarak dişleriniz için gerekli işlemleri yaparak  dişlerinizi olabilecek en sağlıklı işlemi uygulayarak beyaz dişlerinize kavuşuyorsunuz.
Dişler 2 türlüdür. beyazlar 1 ofis tipi, 2 ev tipidir.
lazer-beyazlatmaOfis tipi diş beyazlatmada en az riskli olan lazer ile beyazlatma sistemidir. Kanal tipi olan kalıcı beyazlatma işlemidir.Diş beyazlatmada genellikle jel olarak 2 madde kullanır.Karbonik peroksit, hidrojen peroksit bu iki jel oksijenin parçalanmasını sağlar dişin içindeki renklenmeyi sağlayan oksijenleri temizler ve böylelikle dişin rengi değişir.
Bu beyazlatma sisteminde beyazlık kalıcı değildir zamanla tüketilen gıdalardan dolayı dişler zamanla eski rengine dönebilir. Kadıköy Diş Beyazlatma işlemini sonradan tekrar yaptırabilirsiniz fakat minimum senede 1 kere beyazlatmakta çok fayda vardır sık olarak beyazlatma işlemi uygun değildir.

Lazer Diş Beyazlatma
5 (100%) 3 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor