info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Çene Cerrahisi

Kadiköy Çene Cerrahisi

Kadıköy çene cerrahisi çene estetik olarak burun tabanı ile çenenin alt kısımının 1/3 olmalarıdır.
bunun belli bir uyum içerisinde olması istenir çenenin ileri yada geri olması rahatsız edici bir durumdur
yapılacak kadıköy çene cerrahisi ile çene ileri alınabilir yada kemikleri kısaltarak çene kesme ameliyatı işlemi gerçekleştirilir.
çene cerrahisi için botoks uygulaması ile yüzün oval görülmesi sağlanabilir ek tedaviler ile diş gıcırdatma hastalığı bile giderilebilir.
Kadıköy çene cerrahisi ile yüzünüzdeki sizi rahatsız eden görsellik ortadan kaldırılarak daha hoş bir görsel elde edilir. Çene cerrahisi işlemi istek üzere herkese uygulanmayan gerekli durumlarda gerçekleştirilen bir işlemdir.
Eğer kişi Çene yapısının uzunluğundan yada kısalığından rahatsız olursa bu işlem yapılır.
genellikle bayan hastaların şikayeti olan çene yapısından dolayı erkeksi bir başa sahip olmalarından çok şikayetçidirler böyle durumlarda kadıköyde çene cerrahisi işlemi yapan uzman cerrah dr. Tansu Şen imdadınıza yetişerek sizleri derdinizden kurtarmaktadır.
Unutmayın ki yapacağınız görüşmelerde karşı tarafın dikkatini çeken kısım sizin yüzünüz mimikleriniz olacaktır bu nedenle ağız diş yapınız ve çene yapınız oldukça görsel olmalıdır.
Kadıköy çene cerrahisi ile bizleri tercih ederek sağlıklı ve hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz üstelik muayene ücreti olmadan gelip sizin için neler yapabiliriz diye bir bakabilirsiniz. Emin olun personelimizin sıcak davranışından ve doktorunuzun uzmanlığından tam not vererek kahvenizi rahatça içerbileceksiniz.

Çene Cerrahisi
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor