info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Bilinçli Sedasyon

bilinçli sedasyon klinikleri

Kadıköy bilinçli sedasyon , nitroz oksit gazanın  verilmesi ile hastada korku ve stres ortadan kalkar. Bu sistem genel bir anestezi olmamakla birlikte sakinleştiricide bir etkiye sahiptir. Hasta doktordan istediklerini yapar. Hekim uyguladığı kişiye söylediği komutları verir ve hasta bu komutları yerine getirir.

Kadıköy bilinçli sedasyon tedavisi uygulandığı yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Diş doktorlarından korkusu bulunan kişiler tarafından kullanılabilir.
  • Bulantısı ve diğer rahatsızlıkları bulunan kişilerin için yine vazgeçilmez bir yöntemdir.
  • Endişelenip korkmakta olan çocuklar için başvurulan bir yöntemdir.
  • Zihinsel ve fiziksel engelleri bulunan hastalar için yine bir yardım eli olarak kullanılır.

Nitroz oksiti koklayan kişilerde artık endişelenme gibi kaygılar hızlı bir şekilde yok olmaya başlar. Stresli ise bir anda rahatlamaya başlar. Nitroz oksit verilen kişilere akış kesilirse üç beş dakika sonra hasta normal hale dönmeye başlar ve bu şekilde solunum yoluyla da uzaklaşmış olur. Artık hasta kaldığı yerden günlük işlerini yerine getirebilir. İşte olanlar hiç dert etmelerine gerek yok çünkü bu yöntem öğle tatillerinde de kolaylıkla kullanılabilmektedir.  Bu yöntemde hasta bakıcı gibi kişilerinde bulunmasına gerek yoktur. Uygulan kişi o gün içinde araç kullanmasında bile bir zarar yoktur.

Kadıköy bilinçli sedasyon klinikleri ile kullanılan nitroz oksit gazı sakinleştiri ve kaygı gibi etkenlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Bu gaz gülme gazı olarak da bilinmekte ve kullanılmasıyla ABD ve diğer ülkelerde başarı ile uygulanmaktadır. Hem büyükler için hem de küçükler için kullanılmasında hiçbir yan etkisi  olmayan bu güzel yöntem sayesinde artık hayatınız daha kolay olacak. Hiçbir toksik etkisi olmayan bu yöntemin kullanımından sonra yine solunum yoluyla vücuttan hızla ayrılmaya başlar.

Kadıköy bilinçli  sedasyon fiyatları , bu yöntem hastanın bilinci açık iken uygulan bir yöntemdir. Bu yöntem aynı zamanda hastane veya ameliyathanelerde değil diş hekimi tarafından muayenehanesinde yapılmasıyla birlikte gerçekleşmektedir.

Bilinçli Sedasyon
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor