info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Diş Hekimi Bostancı

bostancıda diş hekimiİstanbulun her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Diş sağlığınız ve Diş hekimi tavsiyesi olarak bu sayfaya ulaştığınıza göre doğru adreste olduğunuzu kesinlikle söyleyebilirim.

Bostancı, kadıköy diş hekimi  tavsiyelerin buluştuğu tek noktadır. Bizleri bugünlere getiren mantelitemizden başka bir şey değildir. Düşünce yapısı olarak karşımızdaki kişileri müşteri olarak değil birer hasta olarak görüyoruz ve fiyat listemizi bu doğrultuda belirliyoruz.

Fiyatlar Herkese Göre Değişiyor mu ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. EVET değişiyor çok büyük farklılıklar olmasa da kişiye göre fiyat değişimi vardır fakat bu ayrımcılık amacıyla değil hastanın diş yapısına ve dişindeki operasyonun süresine göre değişmektedir.

Diş hekimi bostancı olarak da diş sağlığı sektöründe marklaşmaktayız fakat şuanda ofisimiz sadece kadıköyde bulunmaktadır. Zaten bu iki yerin arasındaki mesafe metro ile 10 dk dır. Önemli olan diş sağlığınıza zarar gelmeden en iyi bir şekilde hizmet almanız para öderken memnun kalmanızdır.

Diş Hekimi Bostancı
5 (100%) 3 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor