info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Bostancı Bilinçli Sedasyon

bilinçli sedasyon klinikleriBostancı bilinçli sedasyon tedavisi olmanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Hastada güven duygusunu canlandırmasının yanında kaygı, keder ,korku ve diğer önemli etkenleri sakinleştirme yöntemiyle ortadan kaldırmaktadır.
  • Ağrıyı hiçbir şekilde hissetmemenizi sağlamaktadır.
  • Diş korkusu gibi streslerin ortadan kaldırılmasının yanında hiç olmayacak reflekslerinde ortadan kaldırılmasıyla diş hekimi içinde çok rahat bir uygulamadır.
  • Küçüklerin korku konusundaki etkenleri çok yüksek olduğundan dolayı onların bu konuda beyinlerinde kalıcı hasarlar oluşmamasını engelleyen güzel bir yöntemdir.
  • Kalp hastaları ve yüksek tansiyon sorunu yaşayan hastaların lokal anestezi dediğimiz yani belirli bir yere uygulanan bu yöntemde o bölgedeki sinir hücreleri uyuşturulur ve bu şekilde daha rahat uygulanır.

Bostancı bilinçli sedasyon klinikleri ve çocuklardaki kullanımı nasıldır.

Birçok çocuğun küçükken korktuğu çok fazla etken vardır. Bunları şu şekilde anlatabiliriz, çocuk erkekse ve bilinçli bir çağ gelmişse en çok korktuğu şey tabi ki de sünnet olmak istemesidir. Ve diğer en çok korktukları şey ise diş hekimlerinde diş kontrolünden geçmek olmaktadır. Bizimde üzerinde duracağımız yöntemde tam diş hekimlerinin en çok baş vurduğu diğer bir değişle imdadına yetiştiği güzel bir uygulamadır. En çok diş hekimlerine gitmede zorlanmakta ve çok fazla tepki veren çocuklarda çok fazla kullanılmaktadır. Bu yöntemin amaçlarını şu şekilde sıralamakta yarar var.

  • Diş tedavileri sırasında çok fazla el kol yapan gençlerin durdurulması, ağrı eşiğini yükseltmek ve çocukların randevulara daha fazla özveri içinde gelmesini sağlamak için sık sık kullanılır.

Bostancı bilinçli sedasyon fiyatları ise çok cazip bir halde bulunmaktadır. Ülkemizde hastanelerde ve ameliyathanelerde değil de diş hekimlerinin muayenehanelerinde uygulandığı güzel bir yöntemdir.

Bostancı Bilinçli Sedasyon
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor