info@kadikoydisdoktoru.com
BAHARİYE CAD.NO:54 KAT:2 BAHARİYE KADIKÖY/ İST

Bahariye Diş Hekimi

Bahariye  diş hekimi  Dişler bizim aslında aynamızdır .Neden mi ?
İletişim sağladığımız insanlarla konuşurken dikkat çeken ilk özellik diyebiliriz . Görsel açıdan çok büyük bir etken oluşturan dişlerimizin bakımıda çok önemlidir. Bahariye Diş Hekimi olarak dişlerinizin bakımını , temizliğini ve en güzel şekilde görünmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Dişlerimiz bizleri en iyi şekilde yansıtmalıdır.Konu diş olunca akla gelen ilk isim Bahariye Diş Hekimi dir. Uzman kadromuz ile ağrısız bir şekilde diş tedavisi ve temizleme işlemleri aklınızda gelen yada gelmeyen tüm hizmetleri vermekteyiz.

Genel olarak ülkemizde halkımız diş hekimlerine gitmekten oldukça çekinmektedir buda eski kullanılan eski yöntemlerden dolayı ağrılı ve sancılı işlemlerin olmasıdır fakat 2015 yılında olmamız ve teknolojinin sürekli gelişmesiyle  artık ağrı olmadan sağlıklı dişlere bahariye diş hekimi sayesinde sahip olabilirsiniz.

Geleceğe ümit ile gülmek en iyi başlangıçları beraber yapmak için Bahariye Diş Hekimi her zaman yanınızda .Dr. Tansu Şen ile hep daha iyi gülüşlere imza atmaya ne dersiniz ?Genellikle halkımız dişleri iyice sararınca plaklar oluşunca diş hekimine gitmeyi tercih ediyor siğ sağlığı ağız içerisinde olduğu için fark edilmiyor ve genellikle aksatılıyor fakat siz öyle yapmayın çünkü çok değil aradan 6 ay geçince görünmeyen o bozuk diş yapınız çürükler,tartarlar artık belirgin ve itici hale gelmeye başlayacak neden yol yakınken sağlığınıza bakmayacaksınız ki ? Bahariye diş hekimi olarak sizleri muayenehanemize davet ediyoruz

Bahariye Diş Hekimi
5 (100%) 2 puans

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor